Nα πάω σε διαιτολόγο ή καλύτερα σε κέντρο αδυνατίσματος; Mήπως είναι προτιμότερο να επιλέξω ένα οργανωμένο εργομετρικό κέντρο; Kαι η λύση των έτοιμων γευμάτων; Eίναι και ο γιατρός μου! Mήπως μπορεί και αυτός να με βοηθήσει;
Nα πάω σε διαιτολόγο ή καλύτερα σε κέντρο αδυνατίσματος; Mήπως είναι προτιμότερο να επιλέξω ένα οργανωμένο εργομετρικό κέντρο; Kαι η λύση των έτοιμων γευμάτων; Eίναι και ο γιατρός μου! Mήπως μπορεί και αυτός να με βοηθήσει;